Šikovný školák po sedmé v Sokolově

3.5.2019

Sportovně – vzdělávací akci pod názvem Šikovný školák, která se bude konat 23. května od  8 do 11hodin na fotbalovém hřišti FK Baník pořádá Nemocnice Sokolov již po sedmé a jedná se o jednu z největších akcí svého druhu na Sokolovsku. Stejně jako v minulých letech se akce zúčastní zhruba 500 žáků z  1. a 2.tříd základních škol ze Sokolova. Po druhé je spoluorganizátorem fotbalový klub FK Baník Sokolov. Ani letos nebude chybět stanoviště Městské policie Sokolov a také stanoviště sokolovských profesionálních hasičů. 

Nemocnice Sokolov bude mít pro děti připravené kurzy zdravovědy nebo zábavné soutěže při kterých budou děti poznávat lidské tělo. Fotbalisti a hokejisti Baníku si přichystali stanoviště se sportovní úkoly, kde prověří fyzickou zdatnost a vytrvalost hráčů. Hasiči a strážníci budou mít připravené soutěže související s prevencí bezpečnosti - instruktoři budou mít především snahu, aby si děti osvojily pravidla chování na silnici.

Akci Šikovný školák zahájí ředitel Nemocnice Sokolov Ing. Jaroslav Kratochvíl spolu se s manažerkou FK Baník Sokolov Petrou Božekovou Makoňovou.


Archiv novinek

Informace pro návštěvy pacientů s platností od 1.6.2020

29.05.2020 - O režimu návštěv rozhoduje vedení zdravotnického pracoviště dle konkrétních provozních podmínek. Návštěva bude povolena pouze na základě individuální domluvy s pověřeným...

V Nemocnici Sokolov a Ostrov oslavili Mezinárodní den sester

15.05.2020 - Zástupci vedení Nemocnice Sokolov a Ostrov předali květiny a poděkování všem sestrám za náročnou práci u příležitosti Mezinárodního dne sester. Květiny a osobní poděkování...

Archiv novinek

Slovenská 545

356 01 Sokolov

IČO: 24747246

skupinové DIČ: CZ699004572  
 

Copyright © 2020 NEMOS NET